Коротко про себе

Професійний ведучий - це гарний психолог, добре розбирається в людях і вміє працювати з будь-якою публікою. По-друге, тамада повинен володіти хорошою дикцією, мати приємний голос. По-третє, ця людина повинна бути комунікабельною і товариською. Якщо весільний ведучий володіє цими характеристиками, святкова програма, неодмінно, пройде на «ура» і сподобаються гостям.
Молода, креативна, весела та сповнена щирого душевного гумору тамада – ось головна родзинка, якої Ви так потребуєте на власному святі!
Мій досвід в роботі ведучої та тамади понад 7 років. І головне те, що це не просто робота, а покликання душі, коли робиш те, що подобається!
Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію. Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми. Залишається лише додати, я україномовна тамада і ведуча. Поважаю усі наші традиції та звичаї, тою мовою, якою думаю та живу, проведу ваше свято як найкраще!


Дякую що Ви зацікавились моїми послугами, і я радо зустрінусь з Вами саме на Вашому святі, яке ми разом зробимо незабутнім!

Ваше свято повинно бути найкращим!!!